Като здравен специалист и кандидат за общински съветник от листата на ПП ГЕРБ се ангажирам да работя занапред да се провеждат повече здравни кампании сред казанлъчани, да се работи повече в посока профилактика на социално значими заболявания като диабет, високо кръвно налягане, както и активен спорт, здравословно хранене, начини за предпазване от нежелана бременност и повишаване на сексуалната култура на населението в Община Казанлък. С това са ангажира 28-годишният фармацевт кандидат за общински съветник от листата на ГЕРБ в града на розите Иван Гитев. Той е убеден, че достатъчната здравна култура е предпоставка за по-ниска заболеваемост и по-висока трудоспособност сред хората в активна възраст. „Като студент съм участвал в редица здравни кампании и вярвам, че те са успешни. Убеден съм, че това е начин да помогнем на мнозина. Благодарен съм, че съм поканен да бъда част от екипа на г-жа Галина Стоянова, кандидат за кмет втори мандат на Община Казанлък. Така имам възможност да бъда още по-полезен за обществените нужди, особено тези, свързани с повишаване на здравната култура на населението и подобряване условията на работа в местното здравеопазване”, казва Иван Гитев.
В мандат 2011 – 2015 г. екипът на Галина Стоянова като кмет направи много в сферата на здравеопазването. Вложени бяха 7 млн. в МБАЛ „Христо Стамболски“ в саниране и ново оборудване. Извърши се обследване за цялостно саниране на ДКЦ - Поликлиника. Беше създадено общинско предприятие „Кухня-майка“, което отговаря на хранителните нужди на най-малките ни съграждани.
„Аз вярвам, че екипът на ГЕРБ има нужното желание и енергия да изпълни своите ангажименти, защото за всички нас Казанлък е специално място. Ако ми се доверите, уверявам ви, ще работя за всички вас, за вашето здраве и добро самочувствие. Гласувайте с бюлетина No 19 за кмет на Община Казанлък Галина Стоянова, общински съветници и кметове на населени места”, призова фармацевтът Иван Гитев.